!-->
!-->
!-->

Team

  • Karin Gielen

    Ergotherapeut

    Tel:06 456 024 91

    k.gielen@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdagochtend, woensdag, donderdag en vrijdag.

  • Roos Gielen

    Ergotherapeut

    Tel:06 278 923 20

    r.gielen@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag.

  • Daan Esser

    Ergotherapeut

    Tel:06 317 654 00

    d.esser@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

  • Sanne Rössel

    Ergotherapeut

    Tel:06 463 718 57

    s.rossel@ergoml.nl

    Werkzaam op dinsdag en vrijdag.

  • Geert Tobben

    Ergotherapeut

    Tel:06 266 674 08

    g.tobben@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

  • Anke Slenders

    Ergotherapeut

    Tel:06 460 272 04

    a.slenders@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, woensdag en vrijdag.

  • Stefanie Nelissen

    Ergotherapeut

    Tel:06 220 265 09

    s.nelissen@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag.

  • Karin Hilkens

    Ergotherapeut

    Tel:06 537 734 96

    k.hilkens@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, woensdag en donderdag.

We behandelen zowel kinderen als volwassenen en hebben ons op beide gebieden verder ontwikkeld door middel van cursussen en post-HBO opleidingen. Iedere ergotherapeut van Ergotherapie Midden-Limburg heeft zijn eigen expertise. Wanneer u contact met ons opneemt, bekijken wij welke ergotherapeut u het beste kan behandelen.


Menu