Team

  • Karin Gielen

    Ergotherapeut

    k.gielen@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag-ochtend, woensdag, donderdag-ochtend en vrijdag.

  • Roos Gielen

    Ergotherapeut

    r.gielen@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag.

  • Evie van Aarsen

    Ergotherapeut

    e.vanaarsen@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag.

  • Sanne Rössel

    Ergotherapeut

    s.rossel@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend.

  • Nyrée Linders

    Ergotherapeut

    n.linders@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

  • Nina van der Laak

    Ergotherapeut

    n.vanderlaak@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

  • Eva van Cruchten

    Ergotherapeut

    e.vancruchten@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag.

  • Lars Feiter

    Ergotherapeut

    l.feiter@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag, donderdagochtend en vrijdag.

  • Geert Tobben

    Ergotherapeut

    g.tobben@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

  • Anke Slenders

    Ergotherapeut

    a.slenders@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag en vrijdag.

  • Stefanie Nelissen

    Ergotherapeut

    s.nelissen@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag.

  • Karin Hilkens

    Ergotherapeut

    k.hilkens@ergoml.nl

    Werkzaam op maandag, woensdag en donderdag.

We behandelen zowel kinderen als volwassenen en hebben ons op beide gebieden verder ontwikkeld door middel van cursussen en post-HBO opleidingen. Iedere ergotherapeut van Ergotherapie Midden-Limburg heeft zijn eigen expertise. Wanneer u contact met ons opneemt, bekijken wij welke ergotherapeut u het beste kan behandelen.


Menu